Aktuality

100% kokosové vody GRACE - NOVINKA

Rozšířili jsme náš sortiment nápojů o 100 % přírodní kokosové šťávy GRACE v balení 1 l a 330 ml.

více

Dárkový sushi set - limitovaná edice

Buďte originální a nadělte pod stromeček svým blízkým náš dárkový sushi set. Více informací na našem e-shopu.

více

Kokosová voda: životodárný nápoj, nebo jen dobrý marketing?

Kdo si alespoň jednou týdně nedopřeje kokosovou vodu, jako by úplně zaspal dobu. Pít ji pravidelně doporučují nejen celebrity, ale i sportovci, dokonce i mnozí odbornici.

více

Pivo Singha - Premier League ve Velké Británii

Thajské pivo Singha si můžete vyzkoušet na každém fotbalovém zápase Premier League ve Velké Británii.

více

Novinky v našem sortimentu

Rozšířili jsme sortiment o další nové produkty. Kromě čínského piva Tsingtao, o kterém jsme se zmiňovali minule, nabízíme z japonské kuchyně Udong a Ramen nudle 200g.

více

Rekordní prodej thajského piva Singha

První srpnový víkend proběhla velká cena Moto GP v Brně. Na našich třech stáncích se prodávalo thajské pivo Singha a letošní rok jsme poprvé atakovali číslo 7000. Přesně jsme prodali 7304 piv !

více

GRAND PRIX České republiky se opět blíží !

Přijeďte se podívat na Grand Prix České republiky, která se uskuteční 4. - 6. srpna 2017 v Brně na Masarykově okruhu. Osvěžit se můžete thajským pivem Singha, které naše firma bude prodávat na třech místech.

více

Čínské pivo Tsingtao

Naše firma se stala nově výhradním dodavatelem čínského piva Tsingtao. K dostání na našem e-shopu, či v síti supermarketů Tesco. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení.

více

Úspora emisí za rok 2016

Právě jsme získali od společnosti EKOKOM potvrzení za rok 2016, že náš podíl na celkovém snížení produkce skleníkových plynů činí 463,63 tun CO2 ekv. Uspořeno bylo 10 451,38 GJ energie.

více