Aktuality

Pivo Singha - Premier League ve Velké Británii

Thajské pivo Singha si můžete vyzkoušet na každém fotbalovém zápase Premier League ve Velké Británii.

více

Novinky v našem sortimentu

Rozšířili jsme sortiment o další nové produkty. Kromě čínského piva Tsingtao, o kterém jsme se zmiňovali minule, nabízíme z japonské kuchyně Udong a Ramen nudle 200g.

více

Rekordní prodej thajského piva Singha

První srpnový víkend proběhla velká cena Moto GP v Brně. Na našich třech stáncích se prodávalo thajské pivo Singha a letošní rok jsme poprvé atakovali číslo 7000. Přesně jsme prodali 7304 piv !

více

GRAND PRIX České republiky se opět blíží !

Přijeďte se podívat na Grand Prix České republiky, která se uskuteční 4. - 6. srpna 2017 v Brně na Masarykově okruhu. Osvěžit se můžete thajským pivem Singha, které naše firma bude prodávat na třech místech.

více

Čínské pivo Tsingtao

Naše firma se stala nově výhradním dodavatelem čínského piva Tsingtao. K dostání na našem e-shopu, či v síti supermarketů Tesco. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení.

více

Úspora emisí za rok 2016

Právě jsme získali od společnosti EKOKOM potvrzení za rok 2016, že náš podíl na celkovém snížení produkce skleníkových plynů činí 463,63 tun CO2 ekv. Uspořeno bylo 10 451,38 GJ energie.

více

Ochutnávky přírodních šťáv GRANTE v prodejnách MAKRO

Přijďte ochutnat naše přírodní šťávy z granátových jablek značky GRANTE do pražských prodejen MAKRO. Vždy v pátek a sobotu od 12 hodin do 18 hodin v termínech 16. - 17. června a 23. - 24. června 2017. Tak neváhejte a dorazte.

více

Kongres Horeca 112

25. dubna 2017 proběhl v prostorách hotelu Aquapalace v Čestlicích 112. kongres Horeca, kterého jsme se zúčastnili jako vystavovatel thajských produktů pod záštitou thajské obchodní komory.

více

Novinka v našem sortimentu

Nově jsme rozšířili náš sortiment o kokosový olej Grace v balení 500g. Neváhejte a kontaktujte naše obchodní oddělení.

více