Aktuality

Nové dvě příchutě chilli omáčky Cholimex

V letošním roce uvádíme na český trh nové dvě příchutě chilli omáčky Cholimex. Dosavadní chilli omáčku s česnekem Cholimex jsme rozšířili o další dvě : Chilli omáčku s tamarindem a chilli omáčku se zázvorem.

více

Asianfest opět v Praze !

11. prosince 2017 proběhla tisková konference, na které byl oficiálně přestaven velkolepý projekt Asianfest 2018, který proběhne v Praze na Branické louce v termínu 27. až 29. července 2018.

více

100% kokosové vody GRACE - NOVINKA

Rozšířili jsme náš sortiment nápojů o 100 % přírodní kokosové šťávy GRACE v balení 1 l a 330 ml.

více

Dárkový sushi set - limitovaná edice

Buďte originální a nadělte pod stromeček svým blízkým náš dárkový sushi set. Více informací na našem e-shopu.

více

Kokosová voda: životodárný nápoj, nebo jen dobrý marketing?

Kdo si alespoň jednou týdně nedopřeje kokosovou vodu, jako by úplně zaspal dobu. Pít ji pravidelně doporučují nejen celebrity, ale i sportovci, dokonce i mnozí odbornici.

více

Pivo Singha - Premier League ve Velké Británii

Thajské pivo Singha si můžete vyzkoušet na každém fotbalovém zápase Premier League ve Velké Británii.

více

Novinky v našem sortimentu

Rozšířili jsme sortiment o další nové produkty. Kromě čínského piva Tsingtao, o kterém jsme se zmiňovali minule, nabízíme z japonské kuchyně Udong a Ramen nudle 200g.

více

Rekordní prodej thajského piva Singha

První srpnový víkend proběhla velká cena Moto GP v Brně. Na našich třech stáncích se prodávalo thajské pivo Singha a letošní rok jsme poprvé atakovali číslo 7000. Přesně jsme prodali 7304 piv !

více

GRAND PRIX České republiky se opět blíží !

Přijeďte se podívat na Grand Prix České republiky, která se uskuteční 4. - 6. srpna 2017 v Brně na Masarykově okruhu. Osvěžit se můžete thajským pivem Singha, které naše firma bude prodávat na třech místech.

více