Aktuality

Události ČT 6.6.2018

Včera byla zmíňka o naší firmě FW Tandoori v Událostech ČT1 . Záznam je možno vidět zde : 17 minuta 37 s

více

Mezinárodní veletrh Thaifex 2018 World food Asia

Velmi rádi jsme se opět účastnili mezinárodního veletrhu Thaifex v Thajsku, který probíhá v těchto dnech 29.5. - 2. 6.2018. Přinášíme fotografie propagačních stánků našich hlavních thajských partnerů: Singha a Exotic Food.

více

Novinky v našem sortimentu !

Rozšířili jsme náš stávající sortiment o další produkty. Nově dovážíme na český trh panko strouhanku, sušenou citrónovou trávu, shirataki nudle / tři druhy/ čisté, s mořskou řasou a ve tvaru rýže.

více

Týdny zdravých thajských chutí

TÝDNY ZDRAVÝCH THAJSKÝCH CHUTÍ“ 10. – 23. května 2018

více

Článek ve Fany Revue o sladké chilli omáčce Exotic Food

V únorovém vydání Fany Revue společnosti Fany Gastroservis vyšel článek o sladké chilli omáčce Exotic Food, jíž jsme výhradní dovozci. Celý článek v odkazu níže.

více

Ochutnávky thajských jídel v Globusu

Ve dnech 4. až 6. dubna 2018 od 11,00 do 17,00 hodin bude probíhat v hypermarketu Globus na Černém Mostě ochutnávka thajských jídel pod záštitou Thajské ambasády. Je nám ctí, že jsme mohli na tuto akci přispět našimi produkty.

více

Exotic Food - jeden z TOP 5 výrobců v prodeji stolních omáček v ČR

Dle analytických ůdajů společnosti Nielsen uveřejněných v časopise Zboží a Prodej /číslo 250/2018/ byl výrobce značky Exotic Food vyhodnocen jako jeden z TOP 5 výrobců v počtu prodaných stolních omáček.

více

Kokosová voda s příchutí manga

Kromě dvou stávajících kokosových vod GRACE, rozšiřujeme sortiment o další kokosový produkt této značky. Kokosová voda s příchutí mango.

více

Nové dvě příchutě chilli omáčky Cholimex

V letošním roce uvádíme na český trh nové dvě příchutě chilli omáčky Cholimex. Dosavadní chilli omáčku s česnekem Cholimex jsme rozšířili o další dvě : Chilli omáčku s tamarindem a chilli omáčku se zázvorem.

více