Aktuality

Farmářské trhy na Kulaťáku 26.9.2020

Zveřejňujeme několik zkřehlých fotek z minulé soboty, kdy počasí akci moc nepřálo, velmi hustě pršelo a bylo velmi chladno, přesto paní thajská velvyslankyně se osobně zúčastnila a pomáhala přímo na stáncích.

více

NOVÝ PRODUKT

Naše firma od tohoto měsíce začíná uvádět do maloobchodní sítě korejskou specialitu - Kimchi Yangban značky Dongwon. Pikantní mléčně kvašená zelenina z čínského zelí. Balení 160 g.

více

Farmářské trhy na Kulaťáku - sobota 26.9.2020 - od 8 hodin do 14 hodin

V rámci pravidelných sobotních farmářských trhů na Kulaťáku můžete tuto sobotu 26.9.2020 navštívit dva stánky thajské ambasády, která se těchto trhů účastní pravidelně.

více

Festival malých pivovarů - Kulaťák 2020- 5. září

Najděte si čas a přijďte ochutnat thajské pivo Singha na Kulaťák do Dejvic , kde v sobotu 5. září bude probíhat Festival malých pivovarů.

více

Česko-thajské dny v Praze - 20.-21.6.2020

O víkendu 20-21. června proběhnou v prostorách Žlutých lázní v Praze česko-thajské dny, pořádané Thajskou ambasádou v Praze. Můžete se např. těšit na thajské pivo Singha, kterého jsme výhradním distributorem v České republice.

více

FANY EXPO 2020

4. února 2020 se v prostorách Průmyslového paláce v Praze Holešovicích konal v pořadí již 16. ročník tematického dne pro zákazníky FANY Gastroservis s.r.o. , tentokrát pod názvem FANY EXPO.

více
Koronavirus

Oficiální vyjádření dodavatele ke Koronaviru

Stáhněte si originální dokument (PDF 522 kB) s vyjádřením dodavatele k šíření Koronaviru.

více

FW Tandoori adoptivní rodiče slona indického v pražské ZOO

Jsme adoptivní rodiče slona indického v pražské ZOO

více

NOVINKA - Indické kari omáčky PATAK´S

Přinášíme na český trh čtyři druhy indických kari omáček značky Patak´s britské firmy AB World Foods Ltd. Od nového roku budou k dispozici v maloobchodní síti.

více