Aktuality

NOVINKA V NAŠEM SORTIMENTU

Nově jsme rozšířili náš sortiment o retailovou variantu 250 ml balení kokosového mléka Aroyd v bio kvalitě.

více

Již 30 let působíme na českém a slovenském trhu !

Již zítra 2. března 2022 oslavíme 30. výročí svého působení na českém a slovenském trhu. Pevně věříme, že našim zákazníkům budeme i v dalších letech přinášet naši ucelenou škálu asijského sortimentu trvanlivých potravin.

více

NOVINKY ZNAČKY ORIENT GOURMET

Rozšířili jsme nabídku značky ORIENT GOURMET o 5 druhů thajských kari past v balení 200 g.

více

Novinky 2022

V letošním roce jsme uvedli na český trh čtyři nové produkty, jednak značky Tropical Sun , konkrétně zázvorové pivo 330 ml , pálivou chilli omáčku 85 ml, ale také rybí omáčku 700 ml značky Healthy Boy a kokosový olej značky Valcom.

více

NOVINKY V NAŠEM SORTIMENTU - podzim 2021

Na podzim jsme uvedli na český trh nakládaný bílý zázvor DARUMA 200 g , ve stejném balení jako jeho růžová alternativa, dále sladkou sójovou omáčku 200 ml značky Orient Gourmet, privátní značky německého velkoobchodu Kreyenhop & Kluge GmbH, kt

více

ESHOP

S ÚČINNOSTÍ OD 30.6.2021 JE UKONČEN FIREMNÍ ESHOP WWW.ESHOP.FWTANDOORI.CZ OD 1.7.2021 LZE NAŠE ZBOŽÍ ZAKOUPIT BUĎ V NAŠICH DVOU VELKOOBCHODNÍCH SKLADECH, MOŽNÝ JE POUZE KARTÓNOVÝ ODBĚR, NEBO PŘÍMO U NAŠICH ODBĚRATELŮ.

více

Novinky v našem sortimentu

Od dubna jsme rozšířili sortiment o dva druhy MIE nudlí značky Orient Gourmet. Bezvaječné nudle pšeničné 250 g a celozrnné 250 g. K dostání budou v maloobchodní síti.

více

Novinky v našem sortimentu

Rozšířili jsme náš sortiment o další druhy potřebné pro thajskou kuchyni: Massaman kari pasta, Panang kari pasta, palmový cukr plátkový, tapiokový škrob a perly, rýžová mouka a fazole mungo.

více