Aktuality

NOVINKY V NAŠEM SORTIMENTU

Na podzim jsme uvedli na český trh nakládaný bílý zázvor DARUMA 200 g , ve stejném balení jako jeho růžová alternativa, dále sladkou sójovou omáčku 200 ml značky Orient Gourmet, privátní značky německého velkoobchodu Kreyenhop & Kluge GmbH, kt

více

ESHOP

S ÚČINNOSTÍ OD 30.6.2021 JE UKONČEN FIREMNÍ ESHOP WWW.ESHOP.FWTANDOORI.CZ OD 1.7.2021 LZE NAŠE ZBOŽÍ ZAKOUPIT BUĎ V NAŠICH DVOU VELKOOBCHODNÍCH SKLADECH, MOŽNÝ JE POUZE KARTÓNOVÝ ODBĚR, NEBO PŘÍMO U NAŠICH ODBĚRATELŮ.

více

Novinky v našem sortimentu

Od dubna jsme rozšířili sortiment o dva druhy MIE nudlí značky Orient Gourmet. Bezvaječné nudle pšeničné 250 g a celozrnné 250 g. K dostání budou v maloobchodní síti.

více

Novinky v našem sortimentu

Rozšířili jsme náš sortiment o další druhy potřebné pro thajskou kuchyni: Massaman kari pasta, Panang kari pasta, palmový cukr plátkový, tapiokový škrob a perly, rýžová mouka a fazole mungo.

více

Farmářské trhy na Kulaťáku 26.9.2020

Zveřejňujeme několik zkřehlých fotek z minulé soboty, kdy počasí akci moc nepřálo, velmi hustě pršelo a bylo velmi chladno, přesto paní thajská velvyslankyně se osobně zúčastnila a pomáhala přímo na stáncích.

více

NOVÝ PRODUKT

Naše firma od tohoto měsíce začíná uvádět do maloobchodní sítě korejskou specialitu - Kimchi Yangban značky Dongwon. Pikantní mléčně kvašená zelenina z čínského zelí. Balení 160 g.

více

Farmářské trhy na Kulaťáku - sobota 26.9.2020 - od 8 hodin do 14 hodin

V rámci pravidelných sobotních farmářských trhů na Kulaťáku můžete tuto sobotu 26.9.2020 navštívit dva stánky thajské ambasády, která se těchto trhů účastní pravidelně.

více

Festival malých pivovarů - Kulaťák 2020- 5. září

Najděte si čas a přijďte ochutnat thajské pivo Singha na Kulaťák do Dejvic , kde v sobotu 5. září bude probíhat Festival malých pivovarů.

více

Česko-thajské dny v Praze - 20.-21.6.2020

O víkendu 20-21. června proběhnou v prostorách Žlutých lázní v Praze česko-thajské dny, pořádané Thajskou ambasádou v Praze. Můžete se např. těšit na thajské pivo Singha, kterého jsme výhradním distributorem v České republice.

více