Aktuality

Výměna brandových značek u stávajícího sortimentu

Nově dovážíme Shirataki produkty značky Orient Gourmet a také krájený růžový zázvor a jidášovo ucho značky Pearl River Bridge jejichž jsme výhradním dodavatelem, tímto krokem se snažíme mít ucelenější nabídku našich třech významných dodavatelů: O

více

Pearl River Bridge vaječné nudle Quick cooking 500 g

Firma F.W. Tandoori rozšířila svůj sortiment o vaječnou variantu pšeničných nudlí Quick cooking 500 g . K dostání od podzimu v maloobchodní síti.

více

Dobrý den z Thajska - 21.7. 2022 - Rezidence Thajské velvyslankyně

Naše firma se zúčastnila Thajského dne, který pořádala Thajská ambasáda pod záštitou Thajské velvyslankyně paní Phasporn Sangasubana.

více

NOVINKA V NAŠEM SORTIMENTU

Nově jsme rozšířili náš sortiment o retailovou variantu 250 ml balení kokosového mléka Aroyd v bio kvalitě.

více

Již 30 let působíme na českém a slovenském trhu !

Již zítra 2. března 2022 oslavíme 30. výročí svého působení na českém a slovenském trhu. Pevně věříme, že našim zákazníkům budeme i v dalších letech přinášet naši ucelenou škálu asijského sortimentu trvanlivých potravin.

více

NOVINKY ZNAČKY ORIENT GOURMET

Rozšířili jsme nabídku značky ORIENT GOURMET o 5 druhů thajských kari past v balení 200 g.

více

Novinky 2022

V letošním roce jsme uvedli na český trh čtyři nové produkty, jednak značky Tropical Sun , konkrétně zázvorové pivo 330 ml , pálivou chilli omáčku 85 ml, ale také rybí omáčku 700 ml značky Healthy Boy a kokosový olej značky Valcom.

více

NOVINKY V NAŠEM SORTIMENTU - podzim 2021

Na podzim jsme uvedli na český trh nakládaný bílý zázvor DARUMA 200 g , ve stejném balení jako jeho růžová alternativa, dále sladkou sójovou omáčku 200 ml značky Orient Gourmet, privátní značky německého velkoobchodu Kreyenhop & Kluge GmbH, kt

více